new banner

2017 yılının hemen başında Türkiye’de hizmetlerine başlamış olan Mariobet, bundan sonra sizin de para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Biliyorsunuz ki Kosta Rika lisansına sahiptir ve Casino oyunları için ayrı bir kategorisi bulunmamaktadır. Kaliteli bir yapısı mevcuttur. Artık onunla para kazanmak sandığınızdan da kolay olacaktır. Unutmamalısınız ki ciddi anlamda avantajlar burada sizleri bekliyor olacaktır. Daha fazla zaman geçirmeyin ve siz de hemen kayıt olarak dilediğiniz gibi para kazanmanın mutluluğunu yaşayın. Peki ama onun hakkında bulunan şikayetleri merak ediyor musunuz? O halde daha fazla zaman geçirmeyin ve Mariobet şikayet hakkında oluşturmuş olduğumuz bu yazının devam kısmına bakın. Aradıklarınızı burada bulmuş olacaksınız.

Mariobet Kullanıcı Şikayetleri

Değişik bir site olan Mariobet, her zaman için kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Kesinlikle güvenilirdir ve üyelerinin güvenliğini düşünmektedir. Bu nedenle sizlere sorun çıkarmayacaktır. Tabii onun da almış olduğu bazı şikayetler mevcuttur. Özellikle ödeme konusu problem olmuştur. Burada bulunan ödeme yöntemleri ile para çekmek biraz zaman alabilir çünkü ecoPayz ya da havale gibi yöntemler ile yapılacak ödemelerde çok dikkatli olunması gerekir. Nedeni ise hafta sonları ödemelerin bankalar ve sistemler tarafından yapılmıyor olmasıdır. Ayrıca ecoPayz ile çekim işlemi en az 3-4 gün sürebilmektedir. Bu da Mariobet şikayet konusu olmuştur. Unutmamalısınız ki güvenle ilgili hiçbir şey bulunmamaktadır ve kimse onun dolandırıcı olduğunu dile getirmemiştir.

Mariobet Şikayetleri Artıyor

Şikayetleri günden güne artan bir kuruluş olan Mariobet, aslında bunu iyiye yoruyor çünkü oldukça başarılı olması, onun diğer kuruluşlar tarafından da şikayet almasına neden oluyor. Doğal olarak söylemek gerekirse, şikayetler onu daha da göz önüne atıyor. Bu noktada bir diğer şikayet konusu ise bonuslar olmuştur. Biliyorsunuz ki bazı bonusların çevrim şartları bulunmaktadır. Bu şartları hileli bir şekilde yerine getirenlerin hesapları kapatılmaktadır. Ayrıca yerine getirmeyenler de çekim işlemini bonussuz bir şekilde yapmaktadır. Hal böyle olunca Mariobet şikayet konuları da artmaya başlamıştır. Artık dilediğiniz gibi para kazanabileceğiniz bu kuruluşu siz de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir