new banner

Kosta Rika lisansı ile hizmet veren Mariobet, 2017 yılının ilk aylarında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar çok fazla kişiye para kazandırmıştır. Güvenilirdir ve kimsenin dolandırılmasına neden olmayacaktır. Mobil uyumlu bir sitesi vardır. Onun haricinde mobil uygulamaya da sahiptir. Artık hangi cihazdan isterseniz onunla sorunsuz bir şekilde kullanma fırsatınız olacaktır. Buraya kolayca para yatırabilecek ve dilediğiniz gibi para çekebileceksiniz.

Kesinlikle Mariobet ödeme yöntemleri geniş tutulmuştur. Muhakkak kendinize uygun bir seçenek bulabileceksiniz. Tabii önemli olan nokta para çekme olacaktır. Peki siz de Mariobet para çekme yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? O halde bu yazının devamını okumalısınız.

Mariobet Para Çekme

Üyelerinin memnuniyeti için para çekme yöntemlerini geniş tutan Mariobet yeni giriş adresi, bu özelliği sayesinde onların gönlünü kazanmasını bilmiştir. Artık siz de kazandığınız tutarları son derece basit bir şekilde çekebilecek ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz.

Bünyesinde havale, kredi kartı, ATM, ecoPayz, Neteller, Paykasa, Bitcoin, Litecoin ve AstroPay gibi para çekme yöntemleri yer almaktadır. Her biri ile dilediğiniz gibi paranızı kısa sürede alabilirsiniz. Mutlaka ödeme yapacaktır. Ödeme yapmama gibi bir durumu bulunmamaktadır. Tabii bunlarla para çekmeden önce onların kurallarına özen göstermelisiniz. Eğer kural dışı bir şey yaparsanız paranızı alamayabilirsiniz.

Mariobet Para Çekme Kuralları

Çok sayıda para çekme yöntemine sahip olan Mariobet yeni giriş adresi, bunları istediğiniz gibi kullanmanızı sağlayacaktır. Tabii gün içerisinde çok fazla para giriş çıkışı olduğu için ödemeleri kontrol altına alması gerekir. Doğal olarak hem para yatırmaya hem de para çekmeye bazı kurallar getirmiştir. Böylece kontrol daha basit bir şekilde sağlanacaktır. Eğer hesabınızdan para çekmek istiyorsanız kullanmaya karar verdiğiniz ödeme yöntemlerinin sürelerine dikkat etmelisiniz.

Ayrıca çekim zamanları aşmış olabilir. Yani havale gibi ödeme yöntemleri için EFT saatlerini kollamalısınız. Diğer yandan maksimum ve minimum çekim tutarları arasında talimat vermelisiniz. Bunlar Mariobet para çekme kuralları olarak belirtilmektedir. Onlara dikkat ettiğiniz sürece hiç sorun yaşamaz ve paranızı kısa sürede alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir