Betist Para Yatırma Yöntemleri
new banner

Kullanıcılarını düşünen ve onların para kazanması için elinden geleni yapan Betist yeni giriş adresi, köklü bir kuruluştur. Tecrübelerini en iyi şekilde hizmetlerine aktarabilmekte ve onlardan kullanıcılarını faydalandırmaktadır. Artık siz de buraya kayıt olabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Güven konusunda asla bir kuşkunuz olmayacaktır. Her zaman güvenilir ve üyelerini düşünen bir kuruluş olmuştur. Daha fazla boş yere vakit geçirmeyin ve hemen onu kullanmaya başlayın. Bunun için siteye gittikten sonra karşınıza çıkan kayıt formunu doldurmanız ve hesabınızı onaylamanız yeterli olacaktır. Tabii tam bir etkinlik istiyorsanız hesabınıza para yatırmalısınız. Bunu da Betist para yatırma yöntemleri ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Hepsi aşağıda listelenmiştir.

Betist Para Yatırma

Hiç zorlanmadan Betist hesabınıza para yatırabilir ve daima beklentilerinize karşılık bulabilirsiniz. Unutmamalısınız ki ciddi anlamda isteklerinizi karşılayacaktır. Burada çok sayıda ödeme yöntemi yer almaktadır. Artık içlerinden istediğinizi dilediğiniz gibi kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Burada havale, cep bank ve QR kod gibi en sık kullanılan seçenekler yer almaktadır. Onları kredi kartı, EFT, PTT, ATM seçenekleri takip etmektedir. Ayrıca bunlardan bağımsız olarak ön ödemeli sanal kartlar olan Paykasa, AstroPay, Cashixir, Skrill, Jeton gibileri de vardır. Neteller, ecoPayz, TLNakit, Bitcoin ve Litecoin ile de ödeme kabul etmektedir. Artık Betist ödeme yöntemleri arasından hangisini istiyorsanız onunla para yatırabileceksiniz.

Betist Para Yatırma Kuralları

Kullanıcılarının hesabına para yatırırken bazı kurallara dikkat etmesini isteyen Betist yeni adresi, bunları açık bir şekilde sunmaktadır. Artık siz de yatırım yapmadan önce bazı kuralları dikkate alacaksınız. Bunlar yazının devamında listelenmiştir.

  1. Ödeme limitleri: Gün içerisinde tek seferde en az ve en yüksek yatırılabilecek tutarları simgelemektedir. Örneğin ecoPayz ile tek seferde en az 10 Euro yatırabiliyorken, en fazla 1000 Euro yatırabileceksiniz.
  2. Ödeme süreleri: Kullandığınız ödeme yöntemi ile paranızın ne kadar sürede hesabınıza geçeceğini söylemektedir. Her ödeme yönteminin süresi farklılık göstermektedir.

Para yatırırken bu iki temel kurala dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Unutmamalısınız ki üyelerinin memnuniyetini %100 oranında tutmak isteyen bu platform sizin için hizmet veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir