new banner

Malta lisansı ile hizmetlerine devam eden Betboo yeni giriş adresi, bundan sonra kullanabileceğiniz en kaliteli sitelerden biri olacaktır. Artık küçük sorunlar yaşamayacak, kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Biliyorsunuz ki kullanıcı güvenliği ve memnuniyeti onun açısından ilk sıralarda gelmektedir. Bundan böyle siz de ondan faydalanabilecek ve tüm isteklerinize yanıt bulacaksınız. Hemen şimdi kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki ama Betboo para çekme konusunda nasıl bir platform, merak ediyor musunuz? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devamını inceleyebilirsiniz. Bilmelisiniz ki Betboo para çekme kuralları da bulunmaktadır. Tüm bunlara dikkat etmeniz büyük önem taşımaktadır.

Betboo Para Çekme

Kullanıcılarının para yatırırken nasıl rahat olmasını sağlıyorsa aynı şekilde para çekerken de rahat olmasına yardımcı olan Betboo, artık dilediğiniz gibi çekim işlemi yapmanıza olanak tanıyacaktır. Kesinlikle tüm beklentileriniz karşılanacak ve daima paranızı kısa süre içerisinde çekebileceksiniz. Kullanıcılarının para çekme konusunda havale, kredi kartı, ecoPayz, ATM gibi seçenekleri kullanmasını sağlamaktadır. Bunlardan istediğiniz ile paranızı alabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her para çekme yönteminin belli süreleri ve limitleri bulunmaktadır. Örneğin havale ile gün içerisinde en fazla 25.000 TL çekebilirsiniz. Bunun yanında havale ile paranız en kısa 15 dakika içerisinde, en uzun 1 iş günü içerisinde hesabınıza geçer. Bütün bunlara dikkat etmek önemli olacaktır.

Betboo Para Çekme Limitleri

Hesabınızda bulunan bakiyeyi çekmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerini de iyi anlamalısınız. Öncelikli olarak ecoPayz ile paranızı alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki illegal bahis sitelerinin hepsi tarafından kullanılmaktadır. Tabii en güvenilir yollardan biridir. Şöyle bir durum var ki; ecoPayz ile çekim yaparsanız paranız ecoPayz hesabınıza hemen aktarılır. Yani para hesabınıza geçer ancak oradan banka hesabınıza geçmesi 3 ile 8 iş gününü bulabilir. Buna da dikkat etmelisiniz. Çekim limiti de yüksektir. İstediğiniz zaman ATM yolu ile para çekebilirsiniz. Limitleri de gün içerisinde en fazla 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Diğer yandan kredi kartı çekimi de mevcuttur ve bunun limiti belirlenmemiştir. Siz istediğiniz gibi Betboo para çekme yöntemleri kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir